Drzwi wewnętrzne Cieszyn

Drzwi wewnętrzne Cieszyn

O ROZWIĄZANIU

Będąc świadomi, że pewnych rzeczy nie da się obejrzeć jedynie w katalogu, specjalnie dla Ciebie, zaprojektowaliśmy ekspozycję drzwi wewnętrznych, liczących przeszło 30 różnorodnych modeli, we wszystkich możliwych wariantach wykończenia. Odwiedź jeden z największych salonów stolarki otworowej w Polsce, i zainspiruj się. Zapraszamy!

Zobacz inspiracje ASILO

Przejdź na stronę producenta

Drzwi wewnętrzne

Rodzaje drzwi

Rodzaje drzwi wewnętrznych:

Przylgowe:
Najpopularniejszy rodzaj drzwi. Skrzydło skonstruowane jest w ten sposób, że po zamknięciu nachodzi na ościeżnicę (ramę).

Bezprzylgowe:
Skrzydło drzwiowe jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą. W drzwiach bezprzylgowych możemy również często spotkać tzw. zawiasy chowane, które przy zamkniętych drzwiach są zupełnie niewidoczne.

Ościeżnica dyskretna Asilo

Rozwiązanie wyjątkowo oryginalne, ze względu na ponadczasowy minimalizm. Ościeżnica zabudowana jest całkowicie w ścianie, dzięki czemu uzyskujemy efekt bezpośredniego połączenia skrzydła drzwi ze ścianą. Rozwiązanie to może być wykorzystywane zarówno w ścianach murowanych, jak i karton – gips.

Ościeżnica dyskretna - przekrój

Skrzydło ukryte

Skrzydło ukryte Asilo Linate Zero

Dzięki połączeniu ościeżnicy dyskretnej ze skrzydłem Linate Zero, uzyskujemy efekt drzwi ukrytych w ścianie. Samo skrzydło może być malowane farbą do ścian. Jako wykończenie może też posłużyć tapeta.

Rodzaje wykończeń

Drzwi lakierowane

Drzwi lakierowane

Skrzydło i ościeżnica pokryte są jednolitym lakierem. Obecnie najmodniejsze są lakiery białe oraz różnorodne odcienie szarości.

Drzwi okleinowane

Drzwi okleinowane

Skrzydło i ościeżnica oklejone są folią imitującą drewno. Ze względu na koszty, jest to obecnie jedno z najczęściej wybieranych wykończeń.

Drzwi fornirowane

Drzwi fornirowane

Skrzydło i ościeżnica pokryte są warstwą drewna. W drzwiach firmy Asilo, fornir jest modyfikowany, co oznacza że z drewna usuwane są wszelkie niedoskonałości. Gwarantuje to spójny odcień drzwi oraz eliminuje ewentualne przebarwienia.

drzwi zewnętrzne, drzwi drewniane, drzwi metalowe, drzwi aluminiowe

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrane wymarzone drzwi wewnętrzne do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” drzwi wewnętrzne, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK