Drzwi zewnętrzne

O ROZWIĄZANIU

Drzwi zewnętrzne to wizytówka Twojego domu. Stanowią przegrodę pomiędzy strefą zewnętrzną, a domowym zaciszem. Przez drzwi wpuszczamy naszych gości. Warto więc zadbać, aby były one dokładnie takie, jakie są nasze oczekiwania. Dlatego też dajemy Ci możliwość wyboru drzwi, które nadadzą odpowiedni charakter Twoim rodzinnym progom.

Drzwi zewnętrzne

Rodzaje drzwi zewnętrznych

Drzwi aluminiowe Aluhaus, model Vitus

Drzwi aluminiowe

Cieszące się coraz większą popularnością. Zaletą drzwi aluminiowych niewątpliwie jest ich trwałość – są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

Drzwi drewniane Parmax, model X-Faktor

Drzwi drewniane

Należy odrzucić przeświadczenie, jakoby drzwi drewniane się wykrzywiały, czy miały problem z łuszczeniem się lakieru. Jeżeli drzwi będą wykonane w odpowiedniej technologii oraz pokryte odpowiednią ilością warstw lakieru, wyżej wymienione problemy nie wystąpią.

Drzwi metalowe

Drzwi metalowe

Propozycja dla osób, chcących wyposażyć swój dom w drzwi dobrej klasy, z zachowaniem przystępnej ceny. Drzwi tego typu często stosowane są również jako drzwi techniczne, np. w formie bocznego wejścia do domu.

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrane wymarzone drzwi zewnętrzne do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” drzwi zewnętrzne, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK