Okna dachowe Fakro i Velux

Okna dachowe Fakro i Velux

Okna dachowe potrafią dostarczać nawet do 80% więcej światła, niż tradycyjne okna pionowe. Aby do pomieszczenia były optymalnie doświetlone, zaleca się by powierzchnia szyb okien dachowych wynosiła około 9% powierzchni podłogi w pomieszczeniu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/07/Okna-dachowe-ma%C5%82e-zdj%C4%99cie-pod-sliderem.png"


Rodzaje otwierania okien dachowych

Obrotowe
Klasyczny sposób otwierania okna dachowego. Zawiasy umiejscowione są w połowie okna.

okno dachowe obrotowe

okno dachowe uchylno - obrotowe

Uchylno – obrotowe
Okno może się otwierać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to klasyczne otwieranie obrotowe. Drugi sposób to otwieranie uchylne, co oznacza że zawiasy są przy górnej krawędzi okna, umożliwiając przez nie swobodne wyglądanie oraz większy komfort użytkowania.

Okno balkonowe Galeria

Unikatowe rozwiązanie, pozwalające wykorzystać maksymalnie przestrzeń na poddaszu. Po otwarciu górnej części możemy swobonie wyglądać przez okno. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że możemy otwierać również dolną część okna. W rezultacie, daje to nam efekt balkonu na poddaszu. Okno Galeria jeszcze większe wrażenie robi, gdy możemy obejrzeć zasadę jego funkcjonowania "na żywo". I tutaj pojawia się bardzo dobra wiadomość – okno takie mamy na ekspozycji. Jeżeli nawet okno tego typu Cię nie zaciekawi, mamy do pokazania jeszcze 14 innych okien dachowych. Zainspiruj się. Zapraszamy!

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/FGH_V.jpg

Dodatki do okien dachowych

Każde okno dachowe może zostać wyposażone w jeden z dodatków wewnętrznych lub zewnętrznych. W ofercie dostępne są: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, plisy i markizy.

Zobacz wszystkie dodatki Fakro: https://www.fakro.pl/okna-dachowe/akcesoria-do-okien-dachowych/

Rodzaje okien dachowych

FPP-V

Okna drewniane

Stanowią około 95% całkowitej sprzedaży okien dachowych. Wykonane są z drewna sosnowego, malowanego najczęściej lakierem bezbarwnym.

PPP-V

Okna plastikowe (PCV)

Dostępne w wersji białej, lub okleinowane na kolor Sosny lub Złotego Dębu. Polecane szczególnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie, łazienki, czy pralnie.

FPU-V

Okna drewniano – poliuretanowe

Okno drewniane pokrywane jest farbą poliuretanową, która zabezpiecza drewno przed wilgocią. Jest to alternatywa do okien PCV.

okna dachowe cieszyn, okna dachowe fakro, okna dachowe velux, okno balkonowe galeria,

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrane wymarzone okna dachowe do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” okna dachowe, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK
< class='fw-special-title'>