okna drewniane cieszyn

Okna drewniane Urzędowski

Okna drewniane

Drewno odgrywa niebagatelną rolę w historii stolarki okiennej. Bowiem to właśnie z niego wytwarzane były pierwsze okna. Dzisiejsze domy coraz częściej wyposażane są w okna PCV. Drewno natomiast, zostało zarezerwowane dla klientów bardzo wymagających, zwracających uwagę nawet na najmniejsze detale. Okna drewniane dedykowane są dla perfekcjonistów, oraz osób z nieprzeciętnym gustem architektonicznym. Stolarka drewniana to mebel, część dekoracji budynku.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/Okna-drewniane-e1468230154108.png

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/Okna-drewniano-aluminiowe-e1468230180735.png

Okna drewniano – aluminiowe

Coraz większą popularnością cieszą się okna drewniane, połączone z aluminium. Od środka okno jest drewniane, natomiast od strony zewnętrznej, okuwane jest aluminium. Zabieg ten powoduje, że aluminium chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych. Rezultat jest taki, że unikamy problemów związanych z łuszczeniem się lakieru, którym pokryte jest drewno. Sama nakładka aluminiowa może być pomalowana na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Rozwiązanie to jest dedykowane osobom ceniącym sobie praktykę. Ponadto, jeżeli budujesz dom w stylu modernistycznym, okna tego typu z pewnością przykują Twoją uwagę.

DLACZEGO TO BĘDZIE DLA CIEBIE DOBRE?

Zaletą okien drewnianych jest fakt, że możemy je pomalować na praktycznie dowolny kolor. Ograniczeniem pozostaje jedynie Twoja wyobraźnia. Kolorów z palety standardowej jest aż 33. Wszystkie z nich będziesz miał okazję obejrzeć w naszym salonie. Obejrzyj jedną z największych ekspozycji okien w Polsce, i zainspiruj się. Zapraszamy!

Materiał

Sosna

Sosna

Jedno z najczęściej spotykanych gatunków drewna w stolarce okiennej. Sosna zawdzięcza swoją popularność główne ze względu na ogólnodostępność, co przekłada się korzystnie na kwestie związane z ceną okna wykonanego z tego materiału. Poza tym, sosna należy do jednego z najlepiej izolujących termicznie gatunków drewna, co (biorąc pod uwagę nasz klimat) jest kolejnym argumentem, opowiadającym się za wyborem właśnie tego gatunku drewna. Wadą drewna sosnowego jest jego stosunkowo duża miękkość oraz struktura usłojenia, która nie każdemu przypadnie do gustu.

Meranti

Meranti

Drewno tropikalne, pochodzące ze wschodniej Azji. Zdobyło uznanie w polskich domach, ze względu na wyjątkowo dobrą odporność na wilgoć. Ponadto, zdaniem wielu osób, drewno to prezentuje dużo ciekawszą strukturę usłojenia od wcześniej wymienionej sosny.

Dąb

Dąb

Jedno z najbardziej ekskluzywnych gatunków drewna. Charakteryzuje się niepowtarzalnym usłojeniem, które podkreśli charakter wnętrza każdego domu. Dąb też uznawany jest za jeden z najtwardszych gatunków drewna, jakie występują na Ziemi.

okna drewniane, okna drewniano- aluminiowe, drewno sosna, drewno Meranti, drewno dąb

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki...

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny...

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrane wymarzone okno drewniane do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” okna drewniane, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu...

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK