Okna PCV Oknoplast

Okna PCV Oknoplast

Okna PCV to na chwilę obecną najczęściej wybierane produkty do budownictwa jednorodzinnego. Charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne oraz są praktycznie bezobsługowe. Ich niepodważalną zaletą jest również bardzo dobra izolacja termiczna, co przekłada się na mniejsze rachunki za ogrzewanie.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/zdjęcie-okna-PCV.png

Okleiny PCV

Trwałość oklein

Okna PCV oklejane są foliami drewnopodobnymi. Jeżeli proces naklejania zostanie przeprowadzony prawidłowo, folia w żadnym wypadku nie ma prawa się odkleić od profilu. Zjawisko to jedynie może wystąpić w przypadku mechanicznego naderwania okleiny.

Ciepła ramka międzyszybowa

Jest to element, znajdujący się pomiędzy szybami okna. Standardowo ramki wykonane są ze stali, bądź aluminium. Ciepła ramka wykonana jest z tworzywa, które składem zbliżone jest do budowy profilu okna. Poprawia ona termoizolację oraz zmniejsza wykraplanie pary wodnej na szybie. Kolejna zaleta ciepłej ramki to polepszenie walorów estetycznych okna – dostępna jest w trzech kolorach, dopasowanych do okleiny okna.

Dodatki

Niski próg

Niski próg

Próg standardowy ma wysokość około 7 cm (w zależności od rodzaju okna). Próg niski ma zaledwie 2 cm wysokości. Podnosi to w znacznym stopniu komfort użytkowania oraz zmniejsza prawdopodobieństwo potknięcia się.

Win Click

Win Click

Pochwyt, umożliwiający przymknięcie drzwi balkonowych po wyjściu na taras. Wykonany jest z aluminium, co gwarantuje jego trwałość. Dostępny w czterech kolorach, dopasowanych do barwy okna.

Klamka z kluczem

Klamka z kluczem

Dodatek dla osób, ceniących sobie bezpieczeństwo domowników. Po przekręceniu klucza, klamka się blokuje, co w znacznym stopniu utrudnia włamanie. Rozwiązanie to dobrze się sprawdza w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci – blokada klamki zabezpiecza przed ewentualnym otwarciem.

Okna PCV Cieszyn, Okna PCV Oknoplast, Ciepła ramka międzyszybowa, niski próg okienny, win click okienny, klamka okienna z kluczem

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrane wymarzone okna PCV do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” okna PCV, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK