Rolety zewnętrzne na wymiar - Twoja gwarancja bezpieczeństwa

Rolety zewnętrzne na wymiar - Komfort, ochrona i elegancja

VELUX to znana i ceniona marka w branży okien dachowych i rolet. Decydując się na rolety zewnętrzne VELUX, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty o najwyższej jakości, które są trwałe, niezawodne i funkcjonalne.
rolety zewnętrzne

Jakie rolety zewnętrzne znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego?

W ofercie naszej firmy znajdziesz rolety aluminiowe, które zapewnią w Twoim domu komfort termiczny i chronią przed nadmierną ilością promieni słonecznych, zapewniając przyjemne warunki dla domowników niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Skuteczna ochrona i izolacja to coś, na co zasługujesz. Sprawdź naszą ofertę:

Roleta podtynkowa

Rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Kaseta rolety jest schowana pod styropianem, a klapa rewizyjna widoczna jest jedynie od strony zewnętrznej. Montowane są bezpośrednio w murze, co sprawia, że są praktycznie niewidoczne, gdy są zrolowane. Jeżeli interesuje Cię roleta tego typu, jeszcze przed rozpoczęciem stawiania ścian domu, koniecznie odwiedź nasz salon. Doradzimy Ci wówczas jak zaprojektować nadproża do Twojego domu.
rolety podtynkowe
rolety zewnętrzne

Roleta natynkowa

Zainstalowane na elewacji budynku. Stanowią wyrazisty element dekoracyjny. Rozwiązane, z którego często korzystają osoby, mające już gotową elewację. Montaż jest bardzo prosty, ponieważ roleta mocowana jest do zamontowanego już okna, ewentualnie elewacji. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że cała roleta (w tym jej kaseta) pozostaje widoczna.

Roleta naokienna

Montowana jest we wnęce okiennej (tzw. system nakładany), dzięki czemu jest dyskretna i elegancka. Rozwiązanie bardzo popularne, ze względu na prostotę wykonania. W przypadku projektowania domu pod tego typu roletę wystarczy zaprojektować otwór o 20 cm wyższy i… gotowe. Jest to jest mało problematyczne dla wykonawców i stosunkowo tanie pod kątem przygotowania. Roleta taka ma jednak ma kilka wad. M.in. tzw. klapa rewizyjna rolety (element zdejmowany w przypadku awarii mechanizmu w rolecie) widoczna jest od środka pomieszczenia. Wykonana jest ona z plastiku, więc dla większości osób nie będzie ona stanowiła dekoracji wnętrza.
rolety naokienne

Montaż rolet zewnętrznych: Instrukcje montażu są Ci niepotrzebne do zamontowania rolety

Nasza doświadczona ekipa montażowa stanowi solidny fundament naszej firmy. Z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie montażu rolet zewnętrznych, jesteśmy gotowi zapewnić Ci usługę na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu fachowemu podejściu, Twoje rolety zewnętrzne zostaną zamontowane precyzyjnie i z dbałością o każdy szczegół. Możesz być pewny, że nasza obsługa dostarczy Ci komfortu i bezpieczeństwa, które zasługujesz.

Rolety zewnętrzne elektryczne zdalne i do obsługi ręcznej

Oferujemy różnorodne opcje sterowania roletami zewnętrznymi, w tym:

Ręczne: Za pomocą korby lub ściągacza

Na ścianie zamocowany jest tzw. zwijacz, za pomocą którego opuszczamy, bądź podnosimy roletę.

Elektryczne/zdalne: Sterowanie za pomocą pilota lub przełącznika ściennego

Z napędu rolety wyprowadzony jest kabel, do którego podłączany jest przełącznik naścienny. W sterowaniu kablowym najczęściej każda roleta ma własny przełącznik. Istnieje możliwość grupowania rolet, jednak wiąże się to ze stosunkowo wysokimi kosztami.

Sterowanie inteligentne: systemy smart home

Patrząc z perspektywy praktyczności, jest to rozwiązanie zdecydowanie najbardziej komfortowe. Każda z rolet (lub grupa rolet) obsługiwana jest za pomocą pilota.

Możemy sobie dowolnie programować scenariusze. Dla przykładu, na jednym kanale może się otwierać roleta w kuchni, na drugim kanale roleta w salonie, a na trzecim roleta w kuchni i salonie jednocześnie.

Do wyboru mamy aż 24 scenariusze. Rozwiązanie tego typu sprawdzi się również bardzo dobrze w przypadku inteligentnych domów.

Rolety zewnętrzne na balkon i okna - Jak wygląda proces zakupu?

1

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu. Dotknij produktu przed zakupem. Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.
2

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.
3

Złożenie zamówienia

Wybrana wymarzona roleta do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” rolety, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.
4

Montaż

Nadszedł dzień montażu. O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.
5

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie w salonie Timber Cieszyn

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość, w której podamy szczegóły spotkania

Rolety zewnętrzne elewacyjne - Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym asortymencie znajdziesz produkty renomowanych producentów rolet zewnętrznych, takich jak:
mirola
oknoplast
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne

Pancerz, moskitiera, żaluzja zewnętrzna okienna w jednym

To dopiero ułamek korzyści, jakie otrzymujesz zamawiając roletę zewnętrzną w firmie TIMBER. Wyślij zapytanie i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.