Brama garażowa segmentowa - Komfortowa i trwała konstrukcja

Ręczne i automatyczne bramy garażowe - Komfort, na który zasługujesz

Najpopularniejsze oraz najbardziej komfortowe rozwiązanie dla Twojego garażu. Jak sama nazwa wskazuje, brama składa się z segmentów (w bramach do użytku domowego występują zazwyczaj 4 segmenty), które w momencie podnoszenia bramy załamują się pod sufitem. Najszersze bramy garażowe mogą mieć nawet 6 metrów. Bramy dostępne w naszej ofercie wyposażone są w napęd elektryczny, stanowią świetną izolację termiczną i akustyczną dla wnętrza budynku i oferują optymalny współczynnik komfortu użytkowego.
brama garażowa

Bramy garażowe segmentowe to nie tylko funkcjonalne elementy, które zabezpieczają Twój garaż przed warunkami atmosferycznymi i intruzami. To także wyraz Twojego stylu i troski o estetykę domu.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje bram garażowych, które spełnią Twoje oczekiwania i dodadzą charakteru nieruchomości.

Garażowe bramy segmentowe - Obsługa

Segmentowa brama - Estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla garażu

Aby brama segmentowa mogła być zamontowana, muszą być spełnione następujące warunki:
Informacje, które mogą być pomocne przy przygotowywaniu wstępnej wyceny to:
Bramę segmentową, podobnie jak wiele innych produktów, możesz obejrzeć na naszej ekspozycji.

Sprawdź warianty kolorystyczne dostępnych bram

Do wyboru mamy dwa rodzaje wykończenia: lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL lub jedna z ponad trzydziestu oklein drewnopodobnych. Okleiny bram Wiśniowski mają identyczną strukturę jak okleiny okien Oknoplast, dzięki czemu możemy swobodnie komponować kolorystykę.

Panel bez przetłoczeń, kolor RAL 9016

Panel z przetłoczeniami kasetonowymi, kolor RAL 7016

Panel z przetłoczeniem wysokim, kolor Winchester

Niezawodne marki

Współpracujemy z cenionymi markami branżowymi: Wiśniowski oraz Fakro Innoview. To producenci, którzy od lat dostarczają rozwiązania o najwyższej jakości, zapewniające bezpieczeństwo, trwałość i estetykę.
Wiśniowski
FAKRO
brama garażowa

Jak wygląda proces zamówienia i montażu?

1

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu. Dotknij produktu przed zakupem. Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.
2

Pomiar

W celu dokonania pomiaru skontaktuje się z Tobą nasza ekipa montażowa. Ich zadaniem będzie zweryfikowanie zgodności produktów, które dla Ciebie wyceniliśmy, sprawdzenie możliwości montażowych oraz wycena montażu.

3

Złożenie zamówienia

Po dokonaniu pomiaru, przechodzimy do złożenia zamówienia oraz dokonania ewentualnych korekt zamówienia w wyniku ustaleń na pomiarze, oraz ustalamy dogodny dla Ciebie termin montażu.
4

Montaż

W ustalonym wcześniej terminie nasz grupa montażowa przyjeżdża dokonać montażu. Przygotowują stanowisko pracy, a po wykonanej usłudze wszystko sprzątają. Następnie zaprezentują Ci zamontowany produkt i pokażą jak z niego korzystać.

5

Opieka posprzedażowa

Jeżeli w trakcie użytkowania produktów będziesz potrzebował regulacji, naprawy lub innych usług serwisowych to nasz dział serwisowy chętnie służy z pomocą. Możesz skontaktować się z nami, wysyłając zapytanie na maila: serwis@timber.pl.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie w salonie Timber Cieszyn

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość, w której podamy szczegóły spotkania

brama garażowa

Brama garażu przydomowego - Doświadczenie, na którym możesz polegać

Nasza firma może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bram garażowych segmentowych. Wykwalifikowana grupa montażowa zagwarantuje profesjonalny montaż, który zapewni Ci nie tylko estetyczny wygląd, ale także bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć bramy uchylne, rozwierane oraz roletowe.