Okna dachowe VELUX

Okna dachowe VELUX

Okna dachowe potrafią dostarczać nawet do 80% więcej światła, niż tradycyjne okna pionowe. Aby do pomieszczenia były optymalnie doświetlone, zaleca się by powierzchnia szyb okien dachowych wynosiła około 9% powierzchni podłogi w pomieszczeniu.

Okna dachowe VELUX

Rodzaje okien dachowych

Drewniane

Stanowią około 95% całkowitej sprzedaży okien dachowych. Wykonane są z drewna sosnowego, malowanego najczęściej lakierem bezbarwnym.

Drewniano-poliuretanowe

Okno drewniane pokrywane jest farbą poliuretanową, która zabezpiecza drewno przed wilgocią. Jest to alternatywa do okien PCV.

Rodzaje otwierania okien dachowych

Obrotowe

Klasyczny sposób otwierania okna dachowego. Zawiasy umiejscowione są w połowie okna.
Okna dachowe VELUX
Okna dachowe VELUX

Klapowo-obrotowe

Okno może się otwierać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to klasyczne otwieranie obrotowe. Drugi sposób to otwieranie uchylne, co oznacza że zawiasy są przy górnej krawędzi okna, umożliwiając przez nie swobodne wyglądanie oraz większy komfort użytkowania.

Okno balkonowe Galeria

Unikatowe rozwiązanie, pozwalające wykorzystać maksymalnie przestrzeń na poddaszu. Po otwarciu górnej części możemy swobonie wyglądać przez okno. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że możemy otwierać również dolną część okna. W rezultacie, daje to nam efekt balkonu na poddaszu. Okno Galeria jeszcze większe wrażenie robi, gdy możemy obejrzeć zasadę jego funkcjonowania „na żywo”. I tutaj pojawia się bardzo dobra wiadomość – okno takie mamy na ekspozycji. Jeżeli nawet okno tego typu Cię nie zaciekawi, mamy do pokazania jeszcze 14 innych okien dachowych. Zainspiruj się. Zapraszamy!

Każde okno dachowe może zostać wyposażone w jeden z dodatków wewnętrznych lub zewnętrznych. W ofercie dostępne są: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, plisy i markizy.

Zobacz wszystkie dodatki FAKRO: https://www.fakro.pl/okna-dachowe/akcesoria-do-okien-dachowych/

Zobacz też: okna dachowe Fakro

Zobacz też: rodzaje okien dachowych VELUX

Jak wygląda proces zamówienia i montażu?

1

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu. Dotknij produktu przed zakupem. Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.
2

Pomiar

W celu dokonania pomiaru skontaktuje się z Tobą nasza ekipa montażowa. Ich zadaniem będzie zweryfikowanie zgodności produktów, które dla Ciebie wyceniliśmy, sprawdzenie możliwości montażowych oraz wycena montażu.

3

Złożenie zamówienia

Po dokonaniu pomiaru, przechodzimy do złożenia zamówienia oraz dokonania ewentualnych korekt zamówienia w wyniku ustaleń na pomiarze, oraz ustalamy dogodny dla Ciebie termin montażu.
4

Montaż

W ustalonym wcześniej terminie nasz grupa montażowa przyjeżdża dokonać montażu. Przygotowują stanowisko pracy, a po wykonanej usłudze wszystko sprzątają. Następnie zaprezentują Ci zamontowany produkt i pokażą jak z niego korzystać.

5

Opieka posprzedażowa

Jeżeli w trakcie użytkowania produktów będziesz potrzebował regulacji, naprawy lub innych usług serwisowych to nasz dział serwisowy chętnie służy z pomocą. Możesz skontaktować się z nami, wysyłając zapytanie na maila: serwis@timber.pl.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie w salonie Timber Cieszyn

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość, w której podamy szczegóły spotkania.

Dodatki do okien dachowych

Każde okno dachowe może zostać wyposażone w jeden z dodatków wewnętrznych lub zewnętrznych. W ofercie dostępne są: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, plisy i markizy.

Zobacz też: okna dachowe Fakro

Zobacz też: rodzaje okien dachowych VELUX

Aktualne promocje:

Brak promocji na ten moment.