Okna dachowe FAKRO

Nowoczesne okna dachowe — Energooszczędne i funkcjonalne rozwiązanie dla domu

Z marką Fakro jesteśmy związani z od początku istnienia firm. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na fachową obsługę oraz dokładny montaż. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów Fakro, a dużą część produktów mamy zaprezentowaną na naszej ekspozycji. Na naszym modelowym poddaszu Fakro można znaleźć ponad 18 różnych okien dachowych zamontowanych już w dachu.
okna dachowe

Okna dachowe to na swój sposób zwieńczenie domu. Dlatego nie mogą być one wybrane na chybił trafił.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Wybierz okna dachowe Fakro — synonim bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki.

okna dachowe

Okna na poddasze — Poznaj rodzaje okien dachowych

Okna dachowe potrafią dostarczać nawet do 80% więcej światła, niż tradycyjne okna pionowe. Aby do pomieszczenia były optymalnie doświetlone, zaleca się by powierzchnia szyb okien dachowych wynosiła około 9% powierzchni podłogi w pomieszczeniu.

Potrzebujesz okien do dachów płaskich lub pod skosem, które zapewniają wydajną wentylację pomieszczenia? Zależy Ci na oknach o trwałej konstrukcji i powłoce, która zniesie próbę czasu. Niezależnie jaki parametr jest dla Ciebie najważniejszy. Oferujemy okna do nowego budownictwa, wykazujące odporność na wilgoć i skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń. Sprawdź, co mamy w ofercie.

Okna drewniane — Optymalne rozwiązanie dla domu

Stanowią około 95% całkowitej sprzedaży okien dachowych. Wykonane są z drewna sosnowego, malowanego najczęściej lakierem bezbarwnym.

Okna dachowe plastikowe (PCV) — odpowiednia wentylacja

Dostępne w wersji białej, lub okleinowane na kolor Sosny, lub Złotego Dębu. Polecane szczególnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie, łazienki, czy pralnie.

Okna drewniano-poliuretanowe — Gwarancja ochrony przed wilgocią

Okno drewniane pokrywane jest farbą poliuretanową, która zabezpiecza drewno przed wilgocią. Jest to alternatywa do okien PCV.

Dopasuj rodzaje otwierania do swoich potrzeb

Okna połaciowe muszą nie tylko chronić przed wilgocią i nagrzewaniem. One muszą być praktyczne w użyciu. Dlatego oferujemy kilka opcji otwierania.

Okna dachowe obrotowe

Klasyczny sposób otwierania okna dachowego. Zawiasy umiejscowione są w połowie okna. Skrzydło można obrócić o 180 stopni.

Okna uchylno-obrotowe

Okno może się otwierać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to klasyczne otwieranie obrotowe. Drugi sposób to otwieranie uchylne, co oznacza, że zawiasy są przy górnej krawędzi okna, umożliwiając przez nie swobodne wyglądanie oraz większy komfort użytkowania.

Okna o podwyższonej osi obrotu

Oś obrotu skrzydła jest umieszczona powyżej połowy wysokości okna, przez co nawet wysoka osoba może podejść do krawędzi otwartego okna.

Okna wyłazowe

To połączenie okna dachowego z wyłazem dachowym. Zapewnia łatwe i bezpieczne wyjście na dach oraz świetną izolację termiczną.

Okno balkonowe Galeria

Unikatowe rozwiązanie, pozwalające wykorzystać maksymalnie przestrzeń na poddaszu. Po otwarciu górnej części możemy swobodnie wyglądać przez okno. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że możemy otwierać również dolną część okna. W rezultacie daje to nam efekt balkonu na poddaszu.

Wybierając okna dachowe wybierz również sprawdzone akcesoria do okien

Każde okno dachowe może zostać wyposażone w jeden z dodatków wewnętrznych lub zewnętrznych. W naszej ofercie można znaleźć:
okna dachowe

Montażem wybranego okna nie musisz się przejmować

W TIMBER możemy zamontować je za Ciebie. Sprawdź, jak wygląda proces zakupu.
1

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu. Dotknij produktu przed zakupem. Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.
2

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.
3

Złożenie zamówienia

Wybrane wymarzone okna PCV do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyte na miarę” okna PCV, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.
4

Montaż

Nadszedł dzień montażu. O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.
5

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie w salonie Timber Cieszyn

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość, w której podamy szczegóły na temat spotkania. 


Aktualne Promocje:

Fakro RenoFit  – wymień okna dachowe i zyskaj nawet 1000 zł na zakup produktów Fakro

Kup markizy zewnętrzne Fakro i otrzymaj nawet 750 zł zwrotu!