Okna aluminiowe Aluprof

W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich okien do naszego domu czy biura jest niezwykle istotny zarówno z punktu widzenia funkcjonalności, jak i estetyki. Coraz większą popularność zdobywają okna aluminiowe, które stanowią doskonałą kombinację nowoczesnego designu oraz niezawodnej wytrzymałości. Wraz z postępem technologii, aluminium staje się surowcem coraz częściej wykorzystywanym do produkcji okien oraz systemów przesuwnych. Przewodnim graczem na tym polu jest firma Aluprof, która od lat dostarcza wyjątkowe rozwiązania w dziedzinie stolarki aluminiowej.

okna aluminiowe
okna aluminiowe

Na jakich profilach aluminiowych pracujemy?

W ofercie firmy Aluprof znajdują się różnorodne modele profili aluminiowych, umożliwiające tworzenie zarówno nowoczesnych okien pionowych, jak i zaawansowanych systemów przesuwnych. Poniżej znajdziesz niektóre z naszych najpopularniejszych profili.

Okna pionowe

okna aluminiowe pionowe

MB-79N

to najnowocześniejszy w ofercie Aluprof, ekonomiczny system okienno-drzwiowy. Został wprowadzony z myślą o spełnieniu podwyższonych wymagań izolacyjności termicznej.
okna aluminiowe pionowe

MB-86N

to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników.
okna aluminiowe pionowe

MB-104 Passive

to profil o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym.

Systemy przesuwne

systemy przesuwne w oknach aluminiowych

MB-77-HS

Wytrzymałe i smukłe profile umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi o ciężarze skrzydła do 600 kg, wysokości do 3,24 m i szerokości do 3,3 m
systemy przesuwne w oknach aluminiowych

MB-SLIDE

Profil ten przeznaczony jest do wykonywania drzwi oraz okien przesuwnych z izolacją termiczną, które można wbudowywać w ściany murowane, fasady aluminiowe, ogrody zimowe

Wybierając okna aluminiowe, zyskujesz wiele korzyści:

okna aluminiowe

Jak wygląda proces zamówienia i montażu?

1

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu. Dotknij produktu przed zakupem. Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.
2

Pomiar

W celu dokonania pomiaru skontaktuje się z Tobą nasza ekipa montażowa. Ich zadaniem będzie zweryfikowanie zgodności produktów, które dla Ciebie wyceniliśmy, sprawdzenie możliwości montażowych oraz wycena montażu.

3

Złożenie zamówienia

Po dokonaniu pomiaru, przechodzimy do złożenia zamówienia oraz dokonania ewentualnych korekt zamówienia w wyniku ustaleń na pomiarze, oraz ustalamy dogodny dla Ciebie termin montażu.
4

Montaż

W ustalonym wcześniej terminie nasz grupa montażowa przyjeżdża dokonać montażu. Przygotowują stanowisko pracy, a po wykonanej usłudze wszystko sprzątają. Następnie zaprezentują Ci zamontowany produkt i pokażą jak z niego korzystać.

5

Opieka posprzedażowa

Jeżeli w trakcie użytkowania produktów będziesz potrzebował regulacji, naprawy lub innych usług serwisowych to nasz dział serwisowy chętnie służy z pomocą. Możesz skontaktować się z nami, wysyłając zapytanie na maila: serwis@timber.pl.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie w salonie Timber Cieszyn

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość, w której podamy szczegóły spotkania