Rolety zewnętrzne VELUX na okna dachowe

Dlaczego warto zdecydować się na rolety zewnętrzne na okna dachowe od VELUX?

VELUX to znana i ceniona marka w branży okien dachowych i rolet. Decydując się na rolety zewnętrzne VELUX, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty o najwyższej jakości, które są trwałe, niezawodne i funkcjonalne.
rolety zewnętrzne VELUX
rolety zewnętrzne VELUX

Rolety na okna dachowe VELUX - Zalety

Od ponad 25 lat jesteśmy związani z branżą okien dachowych.

Przez ten czas nabyliśmy bardzo cenne doświadczenie, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz rekomendowanym wykonawcą marki VELUX.

Rolety zewnętrzne sprawdzające się w ekstremalnych warunkach - Oferta

W naszej ofercie znajdziesz markizy i rolety na poddasze gwarantujące całkowite zaciemnienie, jak i prostą obsługę. Sprawdź, co przygotowaliśmy:

Roleta VELUX SML - Idealne rozwiązanie na małe poddasze

To rozwiązanie wymaga podprowadzenia instalacji elektrycznej w okolice okna dachowego. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota dołączonego w zestawie.

Roleta elektryczna solarna Velux SSL - Gwarantowane całkowite zaciemnienie

Roleta wyposażona w panel solarny, który ładuje na bieżąco akumulator, dzięki czemu nie trzeba specjalnie prowadzić instalacji elektrycznej w okolice okna dachowego. Pojemność akumulatora wystarcza na około 600 cykli bez ładowania. Pilot dołączony jest w zestawie.

Markiza solarna Velux SSS - Ochrona przed nagrzewaniem i proste zasilanie elektryczne

Markiza w przeciwieństwie do rolet nie przyciemnia pomieszczenie, dzięki czemu do pomieszczenia wpada więcej światła. Markiza SSS również jest zasilana za pomocą akumulatora, który jest ładowany przez panel solarny zamontowany w kasecie. Pilot dołączony jest w zestawie.

Montaż? Tym nie musisz się przejmować!

Posiadamy wyszkoloną grupę handlowców oraz montażystów, którzy chętnie udzielą pomocy przy wyborze oraz montażu produktów marki VELUX.

Sposoby zasilania rolet zewnętrznych

Elektryczne

Standardowo rolety zewnętrzne są zasilane prądem. Do każdej rolety nalezy podciągnąć instalację elektryczną.
rolety zewnętrzne VELUX

Solarne

Rolety solarne są wyposażone w panel solarny, który ładuje akumulator, dzięki czemu nie trzeba prowadzić instalacji elektrycznej.

Sterowanie

Wszystkie rolety zewnętrzne do okien dachowych Velux są sterowane za pomocą przełącznika naściennego, który jest dołączony do zestawu.

Jak wygląda proces zamówienia i montażu?

1

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu. Dotknij produktu przed zakupem. Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.
2

Pomiar

W celu dokonania pomiaru skontaktuje się z Tobą nasza ekipa montażowa. Ich zadaniem będzie zweryfikowanie zgodności produktów, które dla Ciebie wyceniliśmy, sprawdzenie możliwości montażowych oraz wycena montażu.

3

Złożenie zamówienia

Po dokonaniu pomiaru, przechodzimy do złożenia zamówienia oraz dokonania ewentualnych korekt zamówienia w wyniku ustaleń na pomiarze, oraz ustalamy dogodny dla Ciebie termin montażu.
4

Montaż

W ustalonym wcześniej terminie nasz grupa montażowa przyjeżdża dokonać montażu. Przygotowują stanowisko pracy, a po wykonanej usłudze wszystko sprzątają. Następnie zaprezentują Ci zamontowany produkt i pokażą jak z niego korzystać.

5

Opieka posprzedażowa

Jeżeli w trakcie użytkowania produktów będziesz potrzebował regulacji, naprawy lub innych usług serwisowych to nasz dział serwisowy chętnie służy z pomocą. Możesz skontaktować się z nami, wysyłając zapytanie na maila: serwis@timber.pl.