Rolety VELUX z montażem – dlaczego my?

Od ponad 25 lat jesteśmy związani z branżą okien dachowych. Przez ten czas nabyliśmy bardzo cenne doświadczenie, dzięki czemu świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz rekomendowanym wykonawcą marki VELUX. Posiadamy wyszkoloną grupę handlowców oraz montażystów, którzy chętnie udzielą pomocy przy wyborze oraz montażu produktów marki VELUX.

Velux logo top

Dlaczego warto zdecydować się na rolety zewnętrzne VELUX?

VELUX to znana i ceniona marka w branży okien dachowych i rolet. Decydując się na rolety zewnętrzne VELUX, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty o najwyższej jakości, które są trwałe, niezawodne i funkcjonalne. Główną zaletą rolet zewnętrznych jest ich doskonała ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem, co jest niezwykle istotne w sezonie letnim. W sezonie zimowym zaś rolety zewnętrzne stanowią dodatkową barierę zewnętrzną, która pozwoli zatrzymać ogrzane powietrze na dłużej. Nie zależy zapominać również o świetnej ochronie przed hałasem z zewnątrz. Rolety zewnętrzne VELUX to nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka. Zostały zaprojektowane z myślą o prostocie i nowoczesnym wyglądzie, który będzie aktualny jeszcze przez wiele lat.

Co oferujemy?

roleta zewnętrzna Velux SML

Roleta zewnętrzna VELUX SML

 
Roleta zewnętrzna solarna VELUX SSL

Roleta zewnętrzna solarna VELUX SSL

 
Markiza solarna Velux SSS

Markiza solarna Velux SSS

 

🔴 Roleta zewnętrzna VELUX SML – to rozwiązanie wymaga podprowadzenia instalacji elektrycznej w okolice okna dachowego. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota dołączonego w zestawie.

🔴 Roleta zewnętrzna solarna Velux SSL – roleta wyposażona w panel solarny, który ładuje na bieżąco akumulator, dzięki czemu nie trzeba specjalnie prowadzić instalacji elektrycznej w okolice okna dachowego. Pojemność akumulatora wystarcza na około 600 cykli bez ładowania. Pilot dołączony jest w zestawie.

🔴 Markiza zewnętrzna solarna VELUX SSS – markiza w przeciwieństwie do rolet przyciemnia pomieszczenie, dzięki czemu do pomieszczenia wpada więcej światła. Markiza SSS również jest zasilana za pomocą akumulatora, który jest ładowany przez panel solarny zamontowany w kasecie. Pilot dołączony jest w zestawie.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe – jak to zrobić?

Skontaktuj się z nami mailowo na biuro@timber.pl

Informacje niezbędne do wyceny:

  • zdjęcia tabliczek znamionowych twoich okien dachowych
  • ilość okien dachowych
  • jaki produkt Cię interesuje?
  • czy do okna jest podprowadzona instalacja elektryczna?
  • miejsce montażu
  • przykładowa tabliczka znamionowa VELUX

Pomiar

🔴 W celu dokonania pomiaru skontaktuje się z tobą nasza ekipa montażowa. Ich zadaniem będzie zweryfikowanie zgodności produktów, które dla ciebie wyceniliśmy, sprawdzenie możliwości montażowych oraz wycena montażu.

roleta zewnętrzna baner

Złożenie zamówienia

🔴 Po dokonaniu pomiaru, przechodzimy do złożenia zamówienia oraz dokonania ewentualnych korekt zamówienia w wyniku ustaleń na pomiarze, oraz ustalamy dogodny dla ciebie termin montażu.

roleta zewnętrzna baner

Montaż

🔴 W ustalonym wcześniej terminie nasz grupa montażowa przyjeżdża dokonać montażu. Przygotowują stanowisko pracy, a po wykonanej usłudze wszystko sprzątają. Następnie zaprezentują Ci zamontowany produkt i pokażą jak z niego korzystać.

roleta zewnętrzna baner

Opieka posprzedażowa

🔴 Wszystkie rolety zewnętrzne marki VELUX są objęte 5 letnią gwarancją. Jeżeli w trakcie użytkowania produktów będziesz potrzebował regulacji, naprawy lub innych usług serwisowych to nasz dział serwisowy chętnie służy z pomocą. Możesz skontaktować się z nim wysyłając zapytanie na maila: serwis@timber.pl.

roleta zewnętrzna baner