Timber Bramy Cieszyn, brama garaĹźowa

Bramy garażowe Wiśniowski

Brama garażowa segmentowa Wiśniowski

Obecnie najczęściej wybierany typ bramy. Jak sama nazwa wskazuje, brama składa się z segmentów (w bramach do użytku domowego występują zazwyczaj 4 segmenty), które w momencie podnoszenia bramy załamują się pod sufitem. Brama segmentowa charakteryzuje się bardzo dobrą termoizolacją – współczynnik przenikania ciepła dla bramy może wynosić nawet 0,79 W/m2*K. Jest to  wynik porównywalny do dobrego okna 3-szybowego.

Bramy Cieszyn, brama garażowa Wiśniowski

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/Obsługa-bramy-automatycznej.png

Obsługa bramy

Ręcznie – z klamką bramy zintegrowany jest zamek, który po przekręceniu klucza rozblokowuje blokadę bramy, umożliwiając jej podniesienie. Klamka może być montowana po lewej stronie, na środku, lub po prawej stronie bramy.

Automatycznie – wariant zdecydowanie bardziej komfortowy, wybierany przez około 90% inwestorów. Brama obsługiwana jest za pomocą pilota, dzięki czemu nie ma konieczności wysiadania z samochodu w celu obsługi bramy. Rozwiązanie doceniane szczególnie w okresie zimowym, kiedy wyjście z auta nie zawsze jest na tyle komfortowe, jak w miesiącach letnich.

Warto wiedzieć - kwestie techniczne

Aby brama segmentowa mogła być zamontowana, muszą być spełnione następujące warunki:

  • Nadproże (N) musi mieć minimum 80 mm wysokości;
  • Przestrzenie boczne (W1, W2), czyli tzw. węgarki muszą mieć po 110 mm z lewej jak i z prawej strony. Do węgarków bowiem przykręcane są prowadnice bramy;
  • Głębokośc garażu (E) – wartośc ta jest uzależniona od wymiaru bramy. W większości przypadków wystarcza głębokość garażu na poziomie 3000 mm.

Informacje, które mogą być pomocne przy przygotowywaniu wstępnej wyceny to:

  • So – szerokość otworu
  • Ho – wysokość otworu

Bramę segmentową, podobnie jak wiele innych produktów, możesz obejrzeć na naszej ekspozycji. Odwiedź jeden z największych w Polsce salonów stolarki otworowej, i zainspiruj się. Zapraszamy!

WARIANTY KOLORYSTYCZNE

Do wyboru mamy dwa rodzaje wykończenia: lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL lub jedna z ponad trzydziestu oklein drewnopodobnych. Okleiny bram Wiśniowski mają identyczną strukturę jak okleiny okien Oknoplast, dzięki czemu możemy swobodnie komponować kolorystykę.

Timber Bramy Cieszyn, panel bez przetłoczeń

Panel bez przetłoczeń, kolor RAL 9016

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/Panel-z-aplikacjami-ozdobnymi-kolor-RAL-7016.png

Panel z aplikacjami ozdobnymi, kolor RAL 7016

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/Panel-z-przetłoczeniem-wysokim-kolor-Winchester.png

Panel z przetłoczeniem wysokim, kolor Winchester

Bramy Cieszyn, brama garażowa, brama segmentowana, brama na pilot, brama ręczna, panel z przetłoczeniami, panel ozdobny, panel bez przetłoczeń

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrana wymarzona brama do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostaną „uszyta na miarę” brama, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK