Nowoczesne okna plastikowe PCV oraz rolety zewnętrzne podtynkowe

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Producent: Oknoplast 

Kolejna realizacja w naszym mieście to budowa obiektu w stanie surowym, która przynosi nową jakość i funkcjonalność. W ramach tego projektu zainstalowaliśmy nowoczesne okna plastikowe PCV marki Oknoplast, a każde z tych okien zostało dodatkowo wyposażone w rolety zewnętrzne podtynkowe. Jednak najbardziej imponującym elementem tej inwestycji był system przesuwny HST Motion S o szerokości 3 metrów i wysokości 2,4 metra.

Rodzaj profilu, który wybraliśmy do okien, to Prismatic. To profil o szerokości 76 mm i złożony z 6 komór, co zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne dla komfortu mieszkańców budynku.

Kolor okleiny, jaki został zastosowany, to elegancki Winchester, który nadaje oknom wyjątkowy charakter. W przypadku rolet zewnętrznych zastosowaliśmy system Oknoplast Luna, które zostały wykonane w te samej okleinie, czyli Winchester. Rolety te są wyposażone w napęd typu EKO-R Senso, co zapewnia wygodę użytkowania i kontrolę nad ilością światła docierającego do wnętrza budynku. Skrzynki rolet mają wysokość 150 mm, co sprawia, że są dyskretne i estetyczne.

Rodzaj profilu: Prismatic
Kolor okleiny: Winchester
Szerokość profilu: 76 mm
Ilość komór: 6

System rolet: Oknoplast Luna
Kolor elementów: Winchester
Rodzaj napędu: EKO-R Senso
Wysokość skrzynki: 150 mm

Zajrzyj do naszego showroomu

Sprawdź nasze pozostałe realizacje