Tarasy kompozytowe

Z czego to jest zrobione?

Deski tarasowe kompozytowe Prodeck składają się z 45% drewna oraz 45% PCV. Pozostałe 10% to materiały uszlachetniające i utwardzające.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/07/Zdjecie-do-wykorzystania-2-e1468231844183.png
//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/taras-1-1.jpg

Dlaczego deska kompozytowa, a nie kafelki?

 

Po pierwsze, pod kafelki musi być przygotowana wylewka, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. W przypadku montażu tarasu z deski kompozytowej, wystarczy przygotowanie podłoża z podparciem punktowym (np. w formie bloczków betonowych), co zdecydowanie obniża koszty inwestycji. Po drugie, deska kompozytowa ma bardzo wysoki poziom antypoślizgowości. Oznacza to, że po opadach deszczu możemy swodobnie stąpać po naszym tarasie, bez obaw o poślizgnięcie się. Po trzecie, kafelka ma tendencję do łamania się oraz odwarstwiania. W przypadku deski kompozytowej zjawisko tego typu nie występuje.

Odporność na warunki atmosferyczne

Deski tarasowe są całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych. Z powodzeniem mogą być stosowane nawet przy basenach. Co ważne, w przeciwieństwie do desek drewnianych, nie wymagają one konserwacji oraz nie wypaczają się pod wpływem wilgoci. Można śmiało stwierdzić, że jest to inwestycja na wiele lat.

Gdzie mogę coś takiego zobaczyć?

Na ekspozycji posiadamy trzy tarasy. Każdy z nich można obejrzeć, dotknąć. Pamiętaj o zabraniu ze sobą szkicu swojego tarasu – chętnie o nim porozmawiamy.

Warianty kolorystyczne

Antracyt

Antracyt

Kasztan

Kasztan

Orzech

Orzech

Platyna

Platyna

Wiśnia

Wiśnia

Złoty dąb

Złoty dąb

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO KROK PO KROKU

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-1-1.png

Spotkanie w salonie

Pewnych rzeczy nie da się pokazać na ekranie monitora, ani w katalogu.  Dotknij produktu przed zakupem.  Zapraszamy do wizyty w największym na Śląsku Cieszyńskim salonie stolarki.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-2-1.png

Pomiar

Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie. O ustalonej porze zjawimy się na dokonanie pomiaru. Za dobranie właściwych wymiarów odpowiedzialność bierze nasza firma. Możesz być spokojny.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-3-1.png

Złożenie zamówienia

Wybrany wymarzony taras do Twojego domu? Świetnie! Możemy przystępować do rozpoczynania procesu realizacji zamówienia, gdzie zostanie „uszyty na miarę” taras, specjalnie dla Ciebie. W dniu zamawiania podajemy Ci również dokładną datę montażu.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-4-1.png

Montaż

Nadszedł dzień montażu.
O ustalonej godzinie przyjeżdżamy do Twojego domu, aby rozpocząć proces instalacji. Jak na solidną firmę przystało, po ukończeniu prac uprzątniemy swoje stanowisko pracy.

//timber.pl/wp-content/uploads/2016/06/krok-5-1.png

Opieka posprzedażowa

To rzecz naturalna, że każda rzecz, nawet najlepszej jakości, czasem ma prawo do użycia się. Będąc tego świadomi, chcemy dać Ci możliwość skorzystania z naszej pomocy. Dla Ciebie drzwi są zawsze otwarte. Chętnie pomożemy nawet w najdrobniejszej sprawie.

WYKONAJ PIERWSZY KROK